Procus
Procus Pack Engineering Edition - samostatne bežiaca inžinierska edícia

Procus Pack Engineering a Enterprise edície poskytujú rovnakú základnú funkcionalitu.

Inžinierska edícia je vhodná v prípadoch, keď je vyžadovaná mobilita užívateľa. Napríklad inžinier riadiacich systémov navštevujúci viaceré zákaznícke prevádzky.

Inžinierska edícia používa vlastný integrovaný databázový systém a preto nie je viazaná na centrálnu databázu.Prichádza nový Procus Pack v.2

Nová verzia Procus Pack-u predchádza svojho predchodcu v implementácii multisystémovej platformy. Teraz môže užívateľ priamo z Procus Pack-u jednoducho pristupovať a pracovať s riadiacou databázou systémov Foxboro IA System, Honeywell Experion PKS a ABB800xA.

Nový Procus Pack v2 poskytuje intuitívne ovládanie, jednoduchý a rýchly prístup k informáciám, spoľahlivosť, nový dizajn a príjemnejšie užívateľské prostredie a nové nástroje, ktoré užívateľovi podstatne zjednodušia cestu k dosiahnutiu jeho cieľov.

Procus Pack je zameraný na Foxboro IA, Honeywell Experion PKS a ABB800xA inžinierov. Úlohou Procus Pack-u v2 je uľahčiť im ich každodennú prácu. Umožňuje jednoduchý import dát zo spomenutých systémov ako aj vytváranie – spúšťanie dotazov, porovnávanie (platí pre Foxboro IA System), generovanie reportov, exportovanie a prehliadanie dát pohodlným a užívateľsky príjemným spôsobom.