Špecializovaný vývoj softvéru a programovanie priemyselných riadiacich jednotiek

Software

Náš projektový tím dokáže vyvinúť špecializovaný softvér na mieru podľa špecifických požiadaviek klienta. Našou veľkou výhodou je znalosť oblasti automatizovaných systémov riadenia technologických procesov, preto je náš softvér prispôsobený priamo riadiacim systémom technologických procesov. Dáta z riadiaceho systému vieme dostať naformátované spôsobom, ktorý umožňuje jednoduché spracovanie našimi softvérovými riešeniami. Celý náš vývoj je riadený pomocou certifikovanej ISO metodiky a agilných princípov. To nám umožňuje rýchlo sa prispôsobiť zmenám, zabezpečiť včasné dodanie a udržať náklady na minime. Vďaka 23 ročným skúsenostiam s vývojom zákazkového softvéru, technológií a riadiacich systémov v priemysle sme schopní flexibilne implementovať širokú škálu neštandardizovaných softvérových riešení na základe požiadaviek klienta.

Softvér na mieru

Poradenstvo

Naši konzultanti vám pomôžu identifikovať procesy, ktoré by ste mali zefektívniť a zautomatizovať, aby ste znížili náklady alebo zvýšili ziskovosť. Následne vás prevedú tvorbou špecifikácií softvérového riešenia podľa vašich potrieb.

Integrácia a údržba

Naši architekti navrhnú integrované riešenia pre váš nový ako aj existujúci softvér a identifikujú systémy, ktorým chýba potrebná interoperabilita, a preto by sa mali aktualizovať alebo nahradiť.

Ako funguje integrácia?

  • Integrácia softvéru priamo na mieste klienta
  • Optimalizácia softvéru
  • Vlastná úprava
  • Vzdialená alebo lokálna správa

Vybraní zákazníci

Accenture

Kedros

Pipelinersales

Total

Unipetrol

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám zodpovieme všetky technické podrobnosti.

Ľudovít Petráš

software@procus.com
M: +421-903-266 903

Marcel Beňo

software@procus.com
M: +421-949-015 337

Náš web používa cookies.