VITAJTE V PRIEMYSELNEJ BUDÚCNOSTI

Čím je PROCUS jedinečný?

Vytvárame moderný automatizovaný svet pre priemysel, ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu a bezpečnejší pre ľudí. Náš tím inžinierov poskytuje služby v oblasti priemyselnej automatizácie, robotiky, pokročilých softvérových aplikácií a projektovania elektrických zariadení po celom svete.

PRIEMYSELNÁ AUTOMATIZÁCIA

Automatizovaný priemysel bez hraníc

Procus je jedinečný svojou schopnosťou prispôsobiť sa akémukoľvek riadiacemu systému. Máme viac ako 23 rokov skúseností a viac ako 300 dokončených projektov v rôznych oblastiach priemyslu a viacerých riadiacich systémoch.

ROBOTIKA

Priemysel 4.0 práve teraz!

Náš komplexný vývoj softvéru priemyselnej robotiky obsahuje nielen konfiguráciu robotov, ale aj špecializované algoritmy, komunikáciu s robotmi a špecializované aplikácie či prepojenie s inými systémami.

POKROČILÉ/ŠPECIÁLNE SOFTVÉROVÉ APLIKÁCIE

Naši najlepší softvéroví inžinieri pracujú po celom svete

Našou výhodou pri vývoji špecializovaného softvéru a programovaní priemyselných riadiacich jednotiek je, že sa dokážeme prispôsobiť akýmkoľvek riadiacim systémom daných technologických procesov. Sme schopní flexibilne implementovať veľmi neštandardné softvérové riešenia na základe požiadaviek klienta.

PROJEKTOVANIE ELEKTRICKÝCH ZARIADENÍ,  MERANIE A REGULÁCIA

Šetríme vaše peniaze

Vytvárame návrhy a dokumentáciu pre elektrické zariadenia, prístrojovú techniku a reguláciu (I&C). Naše komplexné znalosti problematiky priemyselnej automatizácie a riadenia technológií šetria čas a peniaze.

ZAČNITE S NOVOU GENERÁCIOU PRIEMYSLU HNEĎ

  PROCUS s.r.o.
  Bukovinska 3, 831 06 Bratislava, Slovensko
  Tel.: +421 244 880 522
  E-mail: procus@procus.com

  IČ: 35757230, DIČ: 2020231334, IČ DIČ: SK2020231334, dátum registrácie: 1.2.1999
  Náš web používa cookies.